Detektyw Lublin
Łukasz Wiszniewski
tel: 532-532-007
mail: biuro@wwagencja.pl

Detektyw Lublin
Bartłomiej Wołosz
tel: 721-363-117
mail: biuro@wwagencja.pl

Detektyw Lublin

W&W agencja detektywistyczna świadczy kompleksowe usługi detektywistyczna na terenie miasta Lublin oraz w okolicznych miejscowościach. Detektywi z Lublina realizują czynności detektywistyczne jak obserwację osób i mienia, ustalenia majątkowe, poszukiwania dłużników, dokumentowanie zdrad małżeńskich, zbieranie materiału DNA do analizy, weryfikację wykorzystywania zwolnień lekarskich przez pracowników, wywiad środowiskowy, monitorowanie osób oraz pojazdów, oraz inne zlecenia. Podsumowując działamy kompleksowo i jesteśmy w stanie pomóc w każdej sprawie, dlatego zadzwoń i przekaż swój problem profesjonalistom.

Pracujemy w miejscowościach takich jak Kraśnik, Opole Lubelskie, Biłgoraj, Zamość, Tomaszów Lubelski, Puławy oraz w innych ościennych miejscowościach. Ze względu na zasięg ogólnopolski Agencji mamy możliwość w krótkim czasie zwielokrotnić nasze siły i środki do realizacji skomplikowanych i długotrwałych działań, które wymagają zaangażowania większych zasobów.
W&W Agencja Detektywistyczna z Lublina, to firma z 10 letnim doświadczeniem, zatrudniająca jedynie licencjonowanych detektywów z Lublina. Lata doświadczeń zaowocowało stworzeniem zespołu specjalistów, który może realizować różnego rodzaju zlecenia od dokumentowania zdrad małżeńskich/spraw rozwodowych po duże sprawy gospodarcze i karne na terenie trzech województw.

Odpowiedzialne prowadzenie śledztwa jest jednym z głównych filarów W&W agencji detektywistycznej z Lublina.
W W&W agencji detektywistycznej pracują jedynie licencjonowani detektywi z Lublina którzy mają olbrzymie doświadczenie oraz wybitnie znają topografię miasta, w którym pracują.

W&W Agencja Detektywistyczna z Lublina współpracuje również z adwokatami oraz radcami prawnymi z Lublina by zapewnić kompleksową obsługę prawną klienta.

Bezpłatne spotkanie i konsultacja z detektywem z Lublina

Spotkanie z detektywami z Lublina w siedzibie firmy jest oczywiście zawsze bezpłatne i niezobowiązujące.

Dlatego zadzwoń do nas i pozwól, aby twoim problemem zajęli się profesjonaliści. Zapraszamy również do naszych mediów społecznościowych, ponieważ przede wszystkim ważny jest dla nas kontakt z Państwem. Można nas znaleźć na facebook’u, oraz instagramie.   

biuro@wwagencja.pl

W&W Business Strategy sp. z o.o.

NIP : 7123404804

KRS : 0000851836

Lublin 20-078, ul. Żołnierzy Niepodległej 5/2

Detektyw Lublin