Zdrada partnera

Bardzo dużo klientów zwraca się do nas z prośbą o pomoc w sprawie zdrady partnera. Decyzja o rozwodzie to bardzo trudny krok w naszym życiu. Szczególnie kiedy przyczyna rozpadu małżeństwa wynika właśnie, ze zdrady partnera. Nasza agencja W&W pomoże przygotować się do rozwodu z orzeczeniem o winie oraz dyskretnie zbierze materiał, który będzie niezbitym dowodem w Sądzie.

Obserwacja współmałżonka rozwieje wszelkie wątpliwości. Ponadto nasz pisemny raport z czynności detektywistycznych, pomaga w sprawach alimentacyjnych, podziału majątku czy opieki nad dziećmi. Daje również niesamowitą satysfakcję kiedy, niczego niespodziewający się, partner otrzymuje jasne i klarowne dowody swojej zdrady. Czasem klienci chcą zamknąć sprawę polubownie, wtedy raport jest podstawą do negocjacji z partnerem.


Praca detektywa przy takiej sprawie polega na sprawdzeniu miejsc odwiedzanych przez obserwowana osobę. Śledzeniu czynności, które wykonuje i zweryfikowaniu środowiska, w którym się obraca. Wymaga to olbrzymiej cierpliwości i dyskrecji. Będąc cały czas w kontakcie ze zleceniodawcą, jesteśmy w stanie w pełni profesjonalnie udokumentować wszystko, co robi osoba obserwowana. Jesteśmy w stanie również dotrzeć do świadków rozpadu małżeństwa. 

Detektywi podczas pracy zbierają wszystkie zgromadzone dane, których autentyczność nie będzie budziła żadnych wątpliwości. Ich rola nie kończy się jednak w momencie ustalenia faktów i sporządzenia raportu. W przypadku sprawy sądowej detektyw jest twoim świadkiem w Sądzie.

Warunkiem wykorzystania materiałów pisemnego raportu i dowodów audiowizualnych jest przygotowanie go zgodnie z prawem. Nielegalne pozyskiwanie materiałów, może tylko zaszkodzić sprawie. Mamy szeroką wiedzę z zakresu prawa i olbrzymie doświadczenie w takich sprawach. Nasze śledztwo jest prowadzone zgodnie z prawem, dyskretnie oraz rzetelnie.

  • Facebook