USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE

Dzięki naszym zasobom dochodzeniowym zyskaliśmy reputację jako Prywatna agencja detektywistyczna do każdej, nawet beznadziejnej, sprawy. Od tajnych śledztw, po weryfikacje tożsamości — oferujemy całą gamę usług zaprojektowanych tak, aby pomóc Ci znaleźć odpowiedzi, których szukasz. Jako odpowiedzialna firma, zapewniamy terminowe i zgodne z faktami wyniki, wszystkim naszym klientom. Połączenie wykwalifikowanych ekspertów i najnowszej technologii, to recepta firmy W&W Agencja Detektywistyczna , na zagwarantowanie najlepszego możliwego wyniku dla każdej sprawy, którą się zajmuje.

USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE

Dzięki naszym zasobom dochodzeniowym, zyskaliśmy reputację jako Prywatna agencja detektywistyczna do każdej, nawet beznadziejnej, sprawy. Od tajnych śledztw, po weryfikacje tożsamości — oferujemy całą gamę usług zaprojektowanych tak, aby pomóc Ci znaleźć odpowiedzi, których szukasz. Jako odpowiedzialna firma, zapewniamy terminowe i zgodne z faktami wyniki, wszystkim naszym klientom. Połączenie wykwalifikowanych ekspertów i najnowszej technologii, to recepta firmy W&W Business Strategy, na zagwarantowanie najlepszego możliwego wyniku dla każdej sprawy, którą się zajmuje

Male Photographer

To jedna z naszych najpopularniejszych usług. Chętnie świadczymy ją każdemu klientowi, który jej potrzebuje. Wiele spraw, często pochłania dużo czasu.

Wiele rzeczy po prostu nie da się przewidzieć.

Mimo to, nasz niezwykły zespół doświadczonych detektywów jest dobrze przygotowany, aby w odpowiedzialny sposób, poradzić sobie z każdego rodzaju zadaniem oraz uniknąć wycieku informacji i błędów prawnych.

Zdrada.jpg

Bardzo często w ostatnich latach partnerzy decydują się na zdradę. Dostrzegamy to z ilości klientów, którzy zwracają się do nas z prośbą o pomoc. Współpracujemy również z adwokatami, którzy także zaobserwowali wzrost wysyłanych wniosków o rozwód. Decyzja o rozwodzie to bardzo trudny krok w naszym życiu, szczególnie kiedy przyczyna rozpadu małżeństwa wynika właśnie ze zdrady partnera. Nasza agencja W&W pomoże przygotować się do rozwodu z orzeczeniem o winie oraz dyskretnie zbierze materiał, który będzie niezbitym dowodem w Sądzie.

Konkurencja.jpg

Czyn nieuczciwej konkurencji jest coraz bardziej popularny w realiach polskiego przedsiębiorcy.

Dokumentowanie procederu nieuczciwej konkurencji pozwala dochodzić swoich roszczeń w Sądach.

Raport detektywa jest bardzo często przesądzającym dowodem w takich sprawach.

Poszukiwanie.jpg

POSZUKIWANIE OSÓB I MIENIA

Poszukiwanie osób zaginionych, osób ukrywających się jest bardzo trudnym zadaniem, wymaga zaangażowania dużej ilości osób, doświadczenia oraz nierzadko kontaktów z organami ścigania. Potrzebny jest również specjalistyczny sprzęt, który pozwoli dotrzeć do wszelkiego rodzaju miejsc. Nasza agencja posiada wszystkie te niezbędne elementy, aby poprowadzić takie poszukiwania w sposób profesjonalny i skuteczny.

WYWIAD ŚRODOWISKOWY

Wywiad środowiskowy polega na zebraniu informacji w otoczeniu osoby obserwowanej np. miejsce pracy lub zamieszkania. Dzięki szerokiej wiedzy w zakresie socjotechniki oraz informatyki śledczej nasi detektywi dotrą do najlepiej strzeżonych tajemnic.

Monitorowanie.jpg

MONITOROWANIE OSÓB I POJAZDÓW

W naszej agencji korzystamy tylko ze sprawdzonych, renomowanych produktów, dzięki którym nie będziesz musiał się martwić o swoje dziecko z dala od domu, czy pojazd, który użyczyłeś bądź jest na usługach firmy.

Informatyka.jpg

Nasi specjaliści zajmują się również działaniami z zakresu informatyki śledczej, obejmującymi kompletną usługę badania przenośnych urządzeń elektronicznych w celach śledczych.

Odzysk.jpg

Jak doskonale wiemy, urządzenia elektroniczne zbierają wiele danych o codziennej aktywności, o gromadzeniu których często nie wie nawet sam użytkownik. Dodatkowo nawet po usunięciu danych wciąż istnieje możliwość ich odzyskania. Takie informacje są przydatne m.in. podczas postępowań cywilnych i karnych, np. przy rozprawach rozwodowych.

dnA.jpg

BADANIA DNA

Zdobycie wartościowego materiału biologicznego do analizy genetycznej na własną rękę może być bardzo trudnym zadaniem. Specjaliści W&W wiedzą jak prawidłowo pobrać niezanieczyszczoną próbkę materiału DNA i dostarczyć ją do laboratorium. Taki materiał może pomóc w sprawach karnych bądź w sprawie ustalenia ojcostwa.

podsłuchy.jpg

WYKRYWANIE GPS ORAZ PODSŁUCHÓW

Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz przeszkolenie w wyszukiwaniu lokalizatorów, oraz podsłuchów. 

Gdy wydaje Ci się, że ktoś wie coś, czego nie powinien, nie czekaj, zanim twoje sekrety zobaczą światło dzienne. Pozwól nam to sprawdzić.

721-363-117

biuro@wwagencja.pl

©2020 by W&W Business Strategy sp. Z o.o.