W&W Agencja Detektywistyczna z Lublina, to firma z 10 letnim doświadczeniem, zatrudniająca jedynie licencjonowanych detektywów z Lublina. Lata doświadczeń zaowocowało stworzeniem zespołu specjalistów, który może realizować różnego rodzaju zlecenia od dokumentowania zdrad małżeńskich/spraw rozwodowych po duże sprawy gospodarcze i karne na terenie czterech województw.

Odpowiedzialne prowadzenie śledztwa jest jednym z głównych filarów W&W agencji detektywistycznej z Lublina.

Dlatego, konsekwentnie stosujemy się do surowych norm jakości i zachowania prywatności, aby zapewnić, że nasza praca pozostaje bezstronna, zgodna z faktami i stanowiąca niepodważalny dowód w sprawach sądowych.

Posiadamy wpis do rejestru przedsiębiorców wykonywujących działalność regulowaną w zakresie usług detektywistycznych MSWiA RD-78/2020 oraz ubezpieczenie zawodowe odpowiedzialności cywilnej.

Zlecenia dla naszych klientów realizujemy na terenie województwa lubelskiego, podkarpackiego, mazowieckiego oraz podlaskiego. Siedziba agencji znajduje się w Lublinie przy ulicy Żołnierzy Niepodległej 5/2. Lokalizacja siedziby znajduje się w centrum miasta tuż przy Placu Litewskim w Lublinie.

Wychodzimy z założenia, że wszystkie poufne rozmowy powinny odbywać się w zaciszu biura, a nie w miejscach publicznych jak restauracje, gdzie bardzo często z klientami spotyka się nasza konkurencja.

Spotkania w siedzibie W&W agencji detektywistycznej jest zawsze bezpłatne. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Po rozmowie z klientem i uzyskaniu podstawowych informacji o problemie, przedstawiamy klientowi rozwiązanie. Jeśli dojdziemy do porozumienia co do zakresu zlecenia, możemy realizować czynności detektywistyczne praktycznie od razu.

W W&W agencji detektywistycznej pracują jedynie licencjonowani detektywi z Lublina, którzy mają olbrzymie doświadczenie oraz wybitnie znają topografię miasta, w którym pracują.

Współpracuj­emy z detektywami z miasta Rzeszów czy miasta stołecznego Warszawa, gdzie czas reakcji naszych detektywów na potrzebę wykonania np. obserwacji jest liczony w minutach.

W&W Agencja detektywistyczna to nie tylko detektywi to również specjaliści z zakresu badania elektronicznych nośników danych. Nasi specjaliści odzyskują dane z telefonów komórkowych czy dysków twardych. Wykorzystujemy najnowsze dostępne technologie, by pozyskać dane dla naszych klientów.

Warto zaznaczyć, że Agencja stale współpracuje z kancelariami adwokackimi, by zapewnić naszym klientom profesjonalną obsługę prawną.

Zawsze powtarzamy naszym zleceniodawcom, że detektyw zdobywa dowody, które są narzędziem w rękach adwokata czy radcy prawnego. Prowadzone przez agencję czynności detektywistyczne są wykonywane pod nadzorem i zgodnie z wytycznymi profesjonalnych pełnomocników procesowych naszych klientów. Wzorowa współpraca pomiędzy agencją detektywistyczną a adwokatem reprezentującym klienta w Sądzie jest dla nas bardzo ważna.

Bezpłatne spotkanie i konsultacja z detektywem z Lublina

Spotkanie z detektywami z Lublina w siedzibie firmy jest oczywiście zawsze bezpłatne i niezobowiązujące.

Dlatego zadzwoń do nas i pozwól, aby twoim problemem zajęli się profesjonaliści. Zapraszamy również do naszych mediów społecznościowych, ponieważ przede wszystkim ważny jest dla nas kontakt z Państwem. Można nas znaleźć na facebook’u, oraz instagramie.   

Detektyw Lublin